Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia
im. Ludomira Różyckiego w Myślenicach

  1. Kursy przygotowawcze dla kandydatów do  szkoły będa trwac od kwietnia do maja 2017r - zapisy w sekretariacie

  1. Laureaci
    V Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego „Mały Pianista

     
    Grupa I
     
    I miejsce
     
    Piotr Pustelak z Zespołu Szkół Muzycznych nr 2 im. Wojciecha Kilara w Rzeszowie
    Nauczyciel: mgr Anna Jureczko
     
    II miejsce
     
    Tomasz Kania ze Szkoły Muzycznej I stopnia nr 1 im. Stanisława Wiechowicza w Krakowie
    Nauczyciel: mgr Agnieszka Tęczar
     
    III miejsce
     
    Nie przyznano
     
    Wyróżnienie
     
    Julia Kuchta ze Społecznej Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Tymbarku
    Nauczyciel: mgr Joanna Miszke
     
    Noemi Rymarczyk z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Ludomira Różyckiego
    w Myślenicach
    Nauczyciel: mgr Anna Kusińska - Gablankowska
     
    Sonia Żurek ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Świątnikach Górnych
    Nauczyciel: mgr Marta Machura - Czarakcziewa
     
     
     
     
     
     
     
    Grupa II
     
    I miejsce
     
    Maksymilian Cieślak z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Chorzowie
    Nauczyciel: mgr Sylwia Wawro – Pęckowska
     
    Mikołaj Cyprian Skolimowski z Zespołu Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie
    Nauczyciel: mgr Urszula Buda
     
    Katarzyna Wojtyczka z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Nowym Targu
    Nauczyciel: mgr Urszula Krauzowicz
     
     
    II miejsce
     
    Pola Chruszczyk z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu Nauczyciel: mgr Agnieszka Spodymek
     
     
    III miejsce
     
    Nie przyznano
     
    Wyróżnienie
     
    Lubomir Hojsak z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Gorlicach
    Nauczyciel: mgr Krystyna Wal
     
    Amelia Kałuża ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Sobolowie
    Nauczyciel: mgr Iwona Poplawska-Zimowska
     
    Natalia Kokoszka z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie
    Nauczyciel: mgr Małgorzata Szumiec
     
    Amelia Orzechowska z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Fryderyka Chopina
    w Nowym Sączu
    Nauczyciel: mgr Klaudia Syjud
     
    Dymitr Szostak z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie
    Nauczyciel: mgr Jolanta Tarnowska
     
    Grupa III
     
    I miejsce
     
    Franciszek Szymula z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Ludomira Różyckiego
    w Myślenicach
    Nauczyciel: mgr Elżbieta Leśniak
     
    Julia Wójcik ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Sobolowie
    Nauczyciel: mgr Iwona Popławska-Zimowska
     
     
    II miejsce
     
    Roksana Ochel ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Sobolowie
    Nauczyciel: mgr Iwona Popławska-Zimowska
     
     
    III miejsce
     
    Bartosz Frydel z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu Nauczyciel: mgr Agnieszka Spodymek
     
    Emilia Sienkiewicz z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Białymstoku
    Nauczyciel: mgr Justyna Marszałek
     
     
    Wyróżnienie
     
    Katarzyna Florek z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina
    w Nowym Targu
    Nauczyciel: mgr Urszula Krauzowicz
     
    Tomasz Jasek z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Ludomira Różyckiego
    w Myślenicach
    Nauczyciel: mgr Elżbieta Leśniak
     
    Miłosz Kawałek z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Gorlicach
    Nauczyciel: mgr Jadwiga Zagórska
     
    Maria Kolary ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Wieliczce
    Nauczyciel: mgr Izabela Grzybek
     
     
    Grupa IV
     
    I miejsce
     
    Angelika Słowik Szkoły Muzycznej I stopnia w Tuchowie
    Nauczyciel: mgr Anna Szajer  
     
    II miejsce
     
    Nie przyznano
     
    III miejsce
     
    Anna Michniak ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Sobolowie
    Nauczyciel: mgr Iwona Popławska-Zimowska
     
    Weronika Prylińska z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Nowym Targu – Filia
    w Rabce Zdroju
    Nauczyciel: mgr Alicja Krupowska
     
    Wyróżnienie
     
    Tatiana Bryja z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Nowym Targu – Filia w Rabce Zdroju
    Nauczyciel: mgr Małgorzata Majda
     
    Krzysztof Głowacki z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Ludomira Różyckiego
    w Myślenicach
    Nauczyciel: mgr Agnieszka Tyrała
     
    Jagoda Nowak z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Ludomira Różyckiego
    w Myślenicach
    Nauczyciel: mgr Elżbieta Leśniak
     
    Hanna Szaro z Zespołu Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie
    Nauczyciel: mgr Agnieszka Zaborniak
     
     
     
     
     
     
    Grupa V
     
     
    I miejsce
     
    Nie przyznano
     
    II miejsce
     
    Zuzanna Kwiatkowska z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Mieczysława Karłowicza
    w Krakowie
    Nauczyciel: mgr Izabela Grzybek
     
    III miejsce
     
    Grzegorz Malacina z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Nowym Targu – Filia
    w Rabce Zdroju
    Nauczyciel: mgr Alicja Krupowska
     
    Wojciech Ptasznik z Archidiecezjalnej Szkoły Muzycznej I st. im. ks. kard. Franciszka Macharskiego w Krakowie
    Nauczyciel: mgr Danuta Gruza
     
    Wyróżnienie
     
    Jakub Chrobak z Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie
    Nauczyciel: mgr Anna Szajer
     
    Łucja Niziołek z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Mieczysława Karłowicza
    w Krakowie
    Nauczyciel: mgr Izabela Grzybek
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    Grupa VI
     
    I miejsce
     
    Michał Basista z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Ludomira Różyckiego
    w Myślenicach
    Nauczyciel: mgr Jarosław Olszewski
     
     
    II miejsce
     
    Malwina Krakowczyk z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Wojciecha Kilara
    w Wodzisławiu Śląskim
    Nauczyciel: mgr Anna Gimpel-Jarosz
     
     
    III miejsce
     
    Piotr Klepacki ze Szkoły Muzycznej I stopnia im. Wojciecha Kilara w Siemiatyczach
    Nauczyciel: mgr Justyna Marszałek
     
     
    Bartłomiej Ślimak z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Mieczysława Karłowicza
    w Krakowie
    Nauczyciel: mgr Izabela Grzybek
     
     
    Wyróżnienie
     
    Nie przyznano
     
     
     

    • Wyróżnienie Kwintetu Akordeonowego, przygotowanego przez Aurelię Bogacką Prokocką, w Regionalnych Przesłuchaniach CEA w Bochni – 20.02.2017
    • Wyróżnienie Weroniki Nowak, przygotowanej przez Jacka Porębę, w Regionalnych Przesłuchaniach CEA Uczniów Szkół Muzycznych w Nowym Targu

    ............................................................................

    Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

  1. W dniu 8 marca w ZPSM im. M. Karłowicza w Krakowie odbył się XVI Regionalny Konkurs Kształcenia Słuchu dla uczniów szkół muzycznych I stopnia. Myślenicką szkołę reprezentowało dwóch uczniów z kl. mgr Moniki Szymskiej: Jakub Tyrała i Michał Basista, którzy otrzymali (ex equo) II MIEJSCE.  Jury konkursu przyznało też obu uczniom WYRÓŻNIENIA DODATKOWE ZA BEZBŁĘDNY ZAPIS ZADANIA RYTMICZNEGO.
    GRATULUJEMY SUCESÓW!!!

  1. W dniach 28 – 29 stycznia w MOKiS odbywał się XXVI Myślenicki Festiwal Pieśni Chóralnej „Kolędy i Pastorałki” 2017. Zespół wokalny Cantata pod dyrekcją mgr Moniki Szymskiej otrzymał  III MIEJSCE w kat. chóry dziecięce (I i II miejsca nie przyznano).
    GRATULACJE!

Nieobecni nauczyciele:

Brak nieobecnych nauczycieli